Головна » 2020 » Квітень » 22 » Мешканцям Тернопільщини заборонили відвідувати ліси

Мешканцям Тернопільщини заборонили відвідувати ліси

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1420
На Тернопільщині заборонено відвідувати ліси, а також – в’їзд до них автомобільного транспорту у період високої пожежної небезпеки протягом 2020 року.

Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«У зв’язку з встановленням стійкої сухої погоди, високого класу пожежної безпеки, з метою недопущення виникнення лісових пожеж на території області, враховуючи посилення карантинних заходів та надзвичайну ситуацію в Україні, заборонити у період високої пожежної небезпеки протягом 2020 року (при встановленні IV і вище класу пожежної небезпеки за умовами погоди) відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів», – йдеться у розпорядженні.

Виняток – транспортні засоби, які використовуються для потреб лісового та мисливського господарства, транспорт державних природоохоронних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків, пожежні машини та інша техніка для гасіння пожеж.

Згідно з документом, обласному управлінню лісового та мисливського господарства, лісогосподарським підприємствам, іншим постійним лісокористувачам доручено обмежити у період високої пожежної небезпеки доступ населення та приватного автомобільного транспорту у ліси. А також – виявляти порушників лісового і природоохоронного законодавства, складати представниками лісової охорони інших лісокористувачів акти про порушення законодавства встановленими особами та оперативно передавати матеріали на розгляд до Державної екологічної інспекції в області.
Переглядів: 1420


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: