Головна » 2017 » Червень » 15 » Молодь Скали-Подільської отримає від американців 10 тисяч доларів на власний спортзал


Молодь Скали-Подільської отримає від американців 10 тисяч доларів на власний спортзал

23.02.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 1502


Молодіжний форум «DOBRE ДІЙ» зібрав найініціативніших представників ОТГ Тернопільщини, які входять до децентралізаційного проекту DOBRE. Кожна із громад отримає 10 тисяч доларів на втілення свого молодіжного проекту.

Юнаки та дівчата з Микулинецької, Байківецької, Іваніської, Заводської, Скала-Подільської та Гусятинської громад впродовж двох днів (9-10 червня) працювали у Тернополі.

Вони займалися із менторами, переймали досвід та успішні практики найдієвіших молодіжних організацій. На думку учасників, такі навики в майбутньому надзвичайно знадобляться як для розвитку громади, так і для розбудови громадянського суспільства загалом.

«Раніше я хотів бути активним, але я не знав як. Тут нас навчили краще формулювати свої задуми, виконувати план роботи», — поділився Михайло Денисов із Скала-Подільської ОТГ.

«Молоді люди мають безліч ідей та енергії, але не завжди є залученими до процесу прийняття рішень на місцях. Ми хочемо допомогти змінити цю ситуацію та розширити можливості молоді, особливо в процесах реформ та розвитку громад», — зазначає Беррі Рід, директор програми USAID DOBRE.

Після двох днів занять із тренерами та командної роботи учасники створили основу власних, цікавих для молоді, проектів, які незабаром втілять у своїх громадах за фінансування програми DOBRE - Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Кожна із громад в середньому отримає по 10 тисяч доларів. Очікувано, що впродовж липня-серпня вони реалізують свої молодіжний проект.

«Наше містечко маленьке, всього чотири тисячі мешканців, молоді немає куди подітися. Наш задум щодо розвитку спортзалу вже готовий в грубих деталях, тобто приміщення, інвентар та організація роботи. Завдяки проекту DOBRE ми зможемо реалізувати наш проект», - розповів Михайло Денисов, учасник із Скала-Подільської ОТГ.

Як зазначають організатори, молодіжний форум "DOBRE ДІЙ" це новий формат роботи з представниками об’єднаних територіальних громад, що підтримуються програмою DOBRE. Ця програмна ініціатива покликана не лише підвищити знання та навички, а відтак і спроможність молоді, а й підтримати їх ідеї, які комплексно будуть направлені на підтримку стратегій розвитку обраних громад.

«Такий молодіжний форум – це перший захід, щоби залучити молодь Тернопільської області обговорити проблеми, які є в громадах і шляхи їх вирішення. Це лише початок нашої діяльності у сфері залучення молоді. Впродовж наступних років ми будемо намагатися зробити так, аби молодь отримувала голос у своїй громаді, розповідала про свої проблеми та намагалася їх вирішити спільними зусиллями», — зазначає Беррі Рід, директор програми USAID DOBRE.

Молодіжний форум DOBRE ДІЙ це новий формат роботи з представниками об’єднаних територіальних громад, що підтримуються програмою DOBRE. Ця програмна ініціатива покликана не лише підвищити знання та навички, а відтак і спроможність молоді, а й підтримати їх ідеї, які комплексно будуть направлені на підтримку стратегій розвитку обраних громад.

Джерело: ТеНевс
Переглядів: 1502

Коментарі

avatar
1
Молодь Скали-Подільської отримає від американців 10 тисяч доларів на власний спортзал. Це викривленна інформація. 
Молодь із Скала-Подільської громади отримає до 10 тис. доларів на реалізацію власних проектів орієнтованих на молодь. Проект може ініціювати будь-яких житель або ініціативна група Скала-Подільської ОТГ віком від 15 до 35 років. Фінансування отримають кращі проекти після конкурсного відбору, що проводитимуть представники USAID DOBRE.
avatar