Головна » 2020 » Липень » 8 » На Борщівщині масова гибель риби: збитки сягають мільйона гривень

На Борщівщині масова гибель риби: збитки сягають мільйона гривень

22.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1712
Обстеженням р.Нічлава та ставка на території Борщівської міської ради, проведеним 23.06.2020 року працівниками Держекоінспекції, Управління державного агентства рибного господарства у Тернопільській області, Борщівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за участю директора ДП «Техніка», у русловому ставку на території Борщівської міської ради та на протязі 100м вверх по течії від місця впадіння р. Нічлава у згаданий ставок, виявлено загибель водних живих ресурсів, а саме карася сріблястого у кількості 6278 шт.

Відділом інструментального лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Тернопільській області відібрано проби води. Збитки заподіяні рибному господарству, внаслідок загибелі водних біоресурсів, становлять 988471,1 грн.

Оскільки в даному правопорушенні вбачаються ознаки злочину, відповідальність за який передбачено ст. 242 ККУ матеріали направлені до Борщівського відділення поліції Чортківського ВП ГУНП в Тернопільській області.

Переглядів: 1712


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: