Головна » 2016 » Листопад » 16 » На Борщівщині партія Порошенка залякує людей, що хочуть брати участь у виборах до громад?


На Борщівщині партія Порошенка залякує людей, що хочуть брати участь у виборах до громад?

22.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1080


На початку грудня в Борщівському районі пройдуть вибори. 11 числа люди зможуть вибрати голову та депутатів Борщівської громади, а 18 грудня - Більче-Золотецької. Для Блоку Петра Порошенка "Солідарність" ці вибори мають стати своєрідним тестом на підтримку мешканцями області цієї політичної сили. Адже з квітня 2015 року її представник очолює ОДА, з листопада 2015 року обласну раду, а Борщівську районну адміністрацію - Людмила Юзьків. Значна частина порошенківців стали депутатами сільських, селищних, районних рад. А в обласній раді – отримали найбільшу фракцію.

Однак, політика пропрезидентської сили як на загальнодержавному, так і на місцевому рівні продовжує бажати кращого. Тернопільщина не здійснила прориву, який би давав підстави простим мешканцям бачити реальні зміни та жити "по-новому".

Це грає на руку іншим політичним силам, які переконують відомих в громадах мешканців ставати депутатами від інших, аніж пропрезидентська сила, партій.

І тут починаються "коломийки по-регіоналівськи". Від БПП йдуть прямі погрози людям, що хочуть брати участь у виборах до громад від інших політичних сил. Людям погрожують звільненням з роботи, всіляко переконують балотуватися або від пропрезидентської партії, або відмовлятися від участі у виборах взагалі. Такі сигнали надходять зі Зборівського та Борщівського районів.

Нагадаємо, що політику залякування та однопартійного "одобрямсу" сповідувала до 2013 року і "Партія регіонів", в яку заганяли відомих в районі людей до рад різних рівнів. Відомо, чим це все закінчилося для тодішньої "влади". Чи не наступить на ті самі "граблі" молода команда нинішньої влади?

Джерело: Терен
Переглядів: 1080

Коментарі

avatar