Головна » 2017 » Березень » 19 » На Борщівщині спіймали рибалок-браконьєрів


На Борщівщині спіймали рибалок-браконьєрів

23.01.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1722


Як зазначила прес-служба Держекоінспекції, цього тижня Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області проведено рейд по боротьбі з браконьєрством на території Гусятинського та Борщівського районів.

На ставі с. Мушкатівка затримано двох громадян, які здійснювали незаконний вилов риби забороненими знаряддями лову - рибальськими ставними сітками.

Збитки за знищення водних біоресурсів склали 561 грн. Незаконні знаряддя лову вилучено. Матеріали направлено до Борщівського районного суду для прийняття рішення щодо притягнення до адміністративної відповідальності згідно ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП грубе порушення правил рибальства (рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову)- тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від 510 до 850 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.Переглядів: 1722

Коментарі

avatar