Головна » 2021 » Березень » 31 » На Борщівщині судили шестикласника за знущання над однокласниками

На Борщівщині судили шестикласника за знущання над однокласниками

04.03.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2581
Нічого кримінального у діях свого сина так не вбачав батько шестикласника із Скали-Подільської, що на Тернопільщині. Так само як і малолітній шибеник, який, попри заяви однокласників та твердження сторони обвинувачення, не вважав свою поведінку боулінгом ровесників.

Відтак, коли суд першої інстанції наклав штраф на батька неповнолітнього, той подав апеляційну скаргу і просив постанову місцевого суду скасувати та закрити провадження у справи за відсутністю складу адміністративного правопорушення в діях його підзахисного.

«У судовому засіданні Тернопільського апеляційного суду однокласники Захара П. та їхні матері розповіли, що протягом жовтня – грудня 2020 року хлопець неодноразово вчиняв булінг (цькування) своїх ровесників. Зокрема, побив малолітніх Вікторію Л. та Василя П., кинув м'яч у голову останнього й обмастив крейдою його одяг, подер підручник математики однокласниці тощо. Андрія П., який є батьком малолітнього, неодноразового запрошували до школи, однак він ігнорував усі звернення, бо не вважав поведінку сина протиправною. Чоловік та його син не визнали вини й під час розгляду апеляційної скарги», — інформують у пресслужбі Тернопільського апеляційного суду.

Суддя Тернопільського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу Андрія П. на постанову Борщівського районного суду від 18 лютого 2021 року, якою його визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 173-4 КУпАП (булінг (цькування) учасника освітнього процесу, вчинене малолітнім) та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн. Відтак, суддя апеляційну скаргу захисника Андрія П. залишила без задоволення, а постанову суду першої інстанції – без змін.

Тим більше, що всі докази були проти них — вина батька у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується належно оформленим протоколом про адміністративне правопорушення, заявами батьків до директора Скала-Подільського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів”, протоколом засідання – комісії з розгляду випадків булінгу та педагогічної ради вчителів даної школи тощо. Тож штраф батьку хлопця таки доведеться заплатити.

До слова, станом на сьогоднішній день Захара П. переведено в іншу школу.


Переглядів: 2581


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: