Головна » 2020 » Серпень » 2 » На Борщівщині встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки

На Борщівщині встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки

24.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2943
Державна комісія ТЕБ і НС встановила з червоний рівень епідемічної небезпеки у Тернополі, помаранчевий у Бережанах та Бучацькому районі, жовтий - Бережанському, Гусятинському, Козівському, Лановецькому та Чортківському районах.

Рівні епідемічної небезпеки встановлюються на основі кількох показників: завантаженості ліжок у лікарнях хворими на коронавірус, середньої кількості ПЛР та ІФА-тестувань, коефіцієнту виявлення нових хворих та показнику динаміки зростання кількості хворих.

В Борщівському районі встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки.Передбачається, що в зеленій зоні будуть діяти наступні правила: носіння масок в громадських місцях, проведення масових заходів не більше 1 особа на 5 м кв, заповненість залів у кінотеатрах та театрах не більше 50 відсотків, перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння.

У жовтій зоні окрім обмежень, які діють зеленій зоні, буде обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.

У помаранчевій - заборонена робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів вночі, планова госпіталізація, дитячих таборів, масові заходи можуть проводитись з розрахунку не більше 1 людини на 20 кв. м.

В червоній зоні заборонена робота громадського транспорту, закладів освіти, ресторанів та ТРЦ.

Нові правила адаптивного карантину вступають в дію з 3 серпня.
Переглядів: 2943


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: