Головна » 2021 » Серпень » 5 » На Борщівщину з’їхалися байкери з України та Польщі (фото)

На Борщівщину з’їхалися байкери з України та Польщі (фото)

14.06.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1603
Мотопікнік «Стрийко-фест» зібрав в Гуштинсьткому урочищі «Дуби» Скала-Подільської територіальної громади байкерів з різних куточків Україні та, навіть, з Польщі.

– Цьогоріч організатори заходу приурочили його 30-річчю Незалежності України і розпочали мотопробігом до центру громади, – розповіли в Скала-Подільській селищній раді. – Всього налічувалося 51 одиниця мототехніки, не рахуючи раритетного «ЛуАЗу» та інших більш сучасних автомобілів.


А в урочищі «Дуби» на учасників чекали відпочинкова і фотозона, точки харчування, майданчики для проведення конкурсів та стоянки техніки тощо.

Окрім байкерів з Тернополя, Чорткова, Кам’янця-Подільського та Львова, на мотопікнік завітали й гості з сусідньої Польщі.


– Як зазначив мешканець польського Жешува Мар’ян Решуто (байкер з 20-річним досвідом), цей захід цікавий щирістю спілкування, гостинністю місцевих мешканців. Тому він приїхав до Гуштина вже вдруге, – розповідають у селищній раді.


До речі, серед учасників свята – люди різних вікових груп та професій: лікарі, особи з технічною освітою, підприємці, студіююча молодь. Володимир з Тернополя отримував тут вітання з 35-річчям, за пана Любомира з Івано-Франківська всі присутні раділи з нагоди народження внука-первістка.Фото Скала-Подільської селищної ради
Переглядів: 1603


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: