Головна » 2018 » Червень » 9 » На кілька років за грати відправиться мешканець Борщева за вимагання 500 доларів та погрози

На кілька років за грати відправиться мешканець Борщева за вимагання 500 доларів та погрози

07.03.2021
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 745
На Тернопільщині за вимагання 500 доларів США до позбавлення волі засуджено двох осіб.

Прокуратурою Тернопільської області здійснювалось процесуальне керівництв о і підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч.2 ст.189 України (Вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб, з погрозою вбивства чи заподіяння тяжких тілесних ушкоджень,) стосовно 2 осіб, один з яких раніше судимий, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Обвинувачем доведено у суді, що раніше судимий уродженець м. Борщева за попередньою змовою із жителем м.Заліщики, з березня 2017 року по червень 2017 року з корисливих мотивів пред'являв потерпілому, який не мав перед чоловіками жодних майнових зобов’зань, вимоги про передачу 500 доларів США. Кошти вимагали за врегулювання надуманого конфлікту між потерпілим та іншою особою за нібито побитий ним скутер, при цьому неодноразово погрожували жертві фізичним насильством у випадку невиконання їхніх вимог.

Потерпілий, побоючись за власне життя і здоров’я, позичив 300 доларів США і передав їх вимагачам, попередньо написавши заяву до правоохоронних органів про злочин. При затриманні в уродженця Борщова виявлено та вилучено пістолет, який є короткоствольною вогнепальною зброєю і придатний для здійснення пострілів свинцевими кулями.

Борщівський районний суд, погодившись із позицією прокурора, засудив обвинувачених у вчиненні кримінальних правопорушень за ч.2 ст.189 (вимагання) ч.2 ст. 263(Незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї) КК України, одного – до 4 років, іншого до 3 років позбавлення волі.

Переглядів: 745


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: