Головна » 2020 » Травень » 19 » На ринку Борщева Держпродспоживслужба зафіксувала порушення

На ринку Борщева Держпродспоживслужба зафіксувала порушення

28.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 4258
На деяких агропродовольчих ринках, що відновили свою роботу, фіксують порушення. В Тернопільській області наразі працює 11 ринків. У Бережанах, Чорткові, Кременці, Борщеві, Бучачі, Підволочиську, Козові, Заліщиках та три у Тернополі.

Відповідно до вимог постанови Головного державного санітарного лікаря №14 від 27.04.2020 року, роботу ринків щоденно контролюють інспектори Держпродспоживслужби та правоохоронці. Якість та безпечність продукції перевіряють фахівці лабораторії ветсанекспертизи.

У Борщеві на місцевому ринку були відсутні розмітка та оперативне оповіщення щодо недопущення поширення інфекційного захворювання, спричинене COVID-19.

Фахівці Держпродспоживслужби про виявлені порушення щодня повідомляють правоохоронців та представників влади на місцях.

Інспектори Держпродспоживсвлужби зазначають, що чи найбільше порушують покупці, які не дотримуються дистанції, не бачать розмежувальних ліній або неправильно використовують маски.

Робота ринків, що реалізують продовольчу групу товарів щодо виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря №14 від 27.04.2020р. «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках» знаходиться на постійному контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.
Переглядів: 4258


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: