Головна » 2017 » Жовтень » 27 » На суд над полковником, який вимагав 10 тисяч доларів хабара у борщівського воєнкома, не з'явились свідки


На суд над полковником, який вимагав 10 тисяч доларів хабара у борщівського воєнкома, не з'явились свідки

19.11.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1448


26 жовтня 2017 року суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Базан Л.Т. продовжив розгляд кримінального провадження №607/2372/17 по обвинуваченню військового комісара ТОВК та начальника Тернопільського гарнізону Володимира Катинського у тяжкому корупційному злочині, передбаченому ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Проте на засіданні не з'явився жоден із викликаних свідків.
Крім того, суд задовольнив клопотання прокуратури та продовжив ще до двох місяців строк відсторонення Катинського В.М. від посади.

Органами досудового слідства військовий прокурор Тернопільського обласного військового комісаріату (ТОВК) та начальник Тернопільського гарнізону полковник Володимир Катинський обвинувачується у тому, що під час особистих зустрічей із військовим комісаром Заліщицького РВК Тернопільської обл. підполковником В. на усне прохання останнього перевести його військовим комісаром Борщівського РВК Тернопільської обл. запропонував сприяння. В свою чергу В. повинен був побудувати обвинуваченому садовий будинок із бруса вартістю, еквівалентною 10 тис. доларів США.

18 жовтня 2016 р. під час передачі технічної документації на будинок Катинського В.М. затримано військової прокуратурою Західного регіону України у власному кабінеті.

20 жовтня 2016 р. ухвалою Шевченківського районного суду м. Львова йому було обраного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з альтернативою внесення 2 млн. грн. застави.

31 жовтня 2016 р. ухвалою колегії суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Львівської області розмір застави зменшено до 282 тис. 490 грн., в решті рішення суду першої інстанції залишено без змін.

3 листопада 2016 р. підозрюваного Катинського В.М. звільнено з-під варти у зв'язку з внесенням за нього застави та покладанням на нього обов'язків, передбачених п.п. 1-3, 8 ч.5 ст. 194 КПК України.

22 лютого 2017 р. кримінальне провадження направлено у Тернопільський міськрайонний суд доля розгляду по суті.

Дату наступного судового засідання буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, минулого року полковник Катинський В.М. діючи всупереч своїх службових обовязків, з корисливих мотивів, маючи умисел на безпідставне та незаконне одержання неправомірної вигоди, будучи військовим комісаром Тернопільського обласного військового комісаріату, з метою незаконного збагачення, попередньо, 01.04.2016р. та 08.04.2016р. висунув Богдану Вербіцькому незаконну вимогу про необхідність виготовлення або придбання для нього дачного будинку з бруса вартістю, еквівалентною 10 тис. доларів США, за сприяння у призначенні на посаду військового комісара Борщівського РВК Тернопільської області та не створення перешкод у подальшій службовій діяльності.
Переглядів: 1448

Коментарі

avatar