Головна » 2017 » Вересень » 6 » На території Борщівського ліцею освятили фігуру Божої Матері


На території Борщівського ліцею освятили фігуру Божої Матері

17.11.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 793


На території ліцею відбулося урочисте освячення фігури Божої Матері. Цей день залишиться особливим і пам’ятним днем для учнівської молоді, колективу та жителів Борщева.

У такий важкий і тривожний день для нашої країни, згуртувавшись, колектив Борщівського професійного ліцею встановив фігуру Покрови Божої Матері, щоб випросити у Господа миру та ласки для України, наших дітей.

Три місцевих священики, а саме о.Богдан, о.Іван, о.Ігор, у присутності учнів, викладачів, батьків, жителів міста посвятили берегиню нашого українського народу – фігуру Матері Божої, отці відслужити спільний молебень і молилися за здоров’я учнів, педагогів та жертводавців.
Голова райдержадміністрації Людмила Юзьків та її заступник Микола Будзінський привітали колектив ліцею із гарною подією, побажали успіхів кожному із підростаючого покоління, миру для українського народу та благополуччя.

Ініціативну групу для спорудження фігури очолив директор навчального закладу Драпак Ігор Євгенович. У встановленні та благоустрою духовного куточка брали активну участь працівники ліцею. Свою лепту внесли і підприємці Віталій Гаврилюк, Роман Домітряк та керуючий Борщівським відділенням Приватбанку Андрій Ратушняк.Переглядів: 793

Коментарі

avatar