Головна » 2020 » Квітень » 9 » На Тернопільщині будуть “комендантські вихідні”?: голова ОДА Труш каже, що люди "ЗА"

На Тернопільщині будуть “комендантські вихідні”?: голова ОДА Труш каже, що люди "ЗА"

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2843
Під час селекторної наради з Президентом голова Тернопільської ОДА повідомив, що мешканці облості позитивно відреагували на додаткову карантинну рекомендацію залишатися вдома протягом вихідних – з 13 години суботи до 6 години понеділка.

Про це зазначається на інтернет-представництво президента.

“Президент України Володимир Зеленський провів традиційну селекторну нараду з очільниками обласних державних адміністрацій та міськими головами щодо протидії поширенню коронавірусу. Насамперед Главу держави цікавила ситуація у Чернівецькій, Тернопільській областях та Києві, де зафіксована найбільша кількість випадків зараження, а також на Миколаївщині – єдиному регіоні, де досі немає лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Голови Чернівецької та Тернопільської ОДА повідомили, що мешканці регіонів позитивно відреагували на додаткову карантинну рекомендацію залишатися вдома протягом вихідних – з 13:00 суботи до 6:00 понеділка. Керівники згаданих регіонів відзвітували про заходи з протидії епідемії.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов доповів про завершення перевірок щодо дотримання стандартів МОЗ стосовно допомоги хворим на COVID-19. Він звернув увагу на те, що подекуди в областях не дотримуються затверджених алгоритмів доставки хворих, не проводиться ефективна дезінфекція «швидких», існує непотрібна та небезпечна економія ПЛР-тестів, а також погано працюють гарячі лінії регіональних департаментів охорони здоров’я. ОДА мають вирішити ці проблеми”, – йдеться а повідомленні.0352
Переглядів: 2843


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: