Головна » 2021 » Листопад » 25 » На Тернопільщині чоловік ледь не задушив дитину, бо його дражнили

На Тернопільщині чоловік ледь не задушив дитину, бо його дражнили

14.06.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1159
Зловмисник зупинився лише тоді, коли втрутилася мама хлопчика.

В Тернопільській області місцевий мешканець напав на хлопчика, який на вулиці почав його дражнити. Він шарпнув його за одяг, підняв догори і почав душити. Про це інформує Кременецька районна судова установа у своєму вироку.

За оприлюдненими матеріалами справи, інцидент мав місце неподалік будинку, де живе малий тернополянин. Як з’ясувало досудове слідство, ображений мешканець догнав одного з компанії дітей на вулиці, шарпнув хлопчика за одяг, підняв догори і почав руками душити.

Добре, що на вулицю вийшла матір дитини, яка відразу почала кликати сусідів на допомогу. Переляканий дядько, злякавшись розголосу, відпустив хлопчика.

Під час судового засідання обвинувачений признав, що винний і попросив вибачення. Він пояснив мотив свого вчинку. Напав на малого тільки через те, що був сердитий, що діти його обзивали різними прозвиськами. Тому наздогнав одного з них і вирішив дати йому прочухана.

Кременецька районна судова установа визнала його таким, що винен за ч. 1 ст. 126 КК України та присудила відпрацювати 150 годин на громадських роботах.
Переглядів: 1159


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: