Головна » 2020 » Серпень » 10 » На Тернопільщині люди перекрили дорогу зерновозам, які руйнують шлях та будинки (ФОТО)

На Тернопільщині люди перекрили дорогу зерновозам, які руйнують шлях та будинки (ФОТО)

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2916
На Шумщині люди перекрили дорогу перевантаженим зерном машинам, які руйнують дорогу та будинки (ФОТО)

Жителі сіл Тилявка і Башківці вийшли на трасу, щоб показати, що перевантажений транспорт не тільки руйнує дорогу, але й їхні будинки. Люди стверджують: усе це – через часте курсування вантажівок із зерном.


На місці перекриття дороги утворилася довга черга з великих вантажівок, які не можуть проїхати. Своєрідний мітинг через ситуацію, що склалася, влаштували близько 40 людей. Про це пише Liliana Fedchuk на своїй фейсбук-сторінці.

Громадський транспорт, який курсує за напрямком Шумськ-Кременець, був пропущений.

Люди вимагають від влади вирішення згаданої проблеми, оскільки це повторюється з року в рік, а також реакції голови Шумського РДА, який, за їхніми словами, зобов’язаний приїхати на місце перекриття й поспілкуватися з селянами.


«Через 3 години машини роз’їхались, дорога повністю в селі була полита водою від пилюки. Невелика, але перемога! Був представник “Континентал груп”, який взяв на замітку наше прохання. Було вирішено організувати зустріч з усіма представниками цієї галузі. Хочу додати, що “забаганьки” та “обіцянки” ВЖЕ не пройдуть», – написала Ліліана Федчук.

ЗАВТРА О 10 ГОД.ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ!
Переглядів: 2916


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: