На Тернопільщині невакциновані вчителі будуть щотижня здавати ПЛР-тест за власні гроші
Невакциновані вчителі шкіл Тернопільської області будуть змушені щотижня здавати тести на коронавіурсну інфекцію. Робити це вони будуть за свої гроші.
Як повідомила головний санітарний лікар Тернопільської області Ольга Чайчук, ті педагоги, які відмовляться робити тести на коронавірус щотижня, будуть відсторонені від роботи. Дане зобов'язання вступить в силу, якщо область перейде з "зеленої" зони в помаранчеву або червону.
Вона уточнила, що це не "забаганки" місцевої влади, а рішення, ухвалене Кабміном.
"Якщо в навчальному закладі не буде 80% вакцинованих від коронавіурсу вчителів, то вони будуть змушені робити ПЛР-тестування щотижня, щоб довести, що не інфіковані", – зазначила Чайчук.
Вона ж відзначила, що оплачувати тести вчителі будуть зі своєї кишені.
Відомо, що в Тернопільській області щеплення від коронавирусу отримали більше 11 тисяч педагогів з 43, що становить лише 26%.
Чиновники сподіваються, що з початком навчального року вчителі активніше підуть вакцинуватися.
Як повідомила головний санітарний лікар Тернопільської області Ольга Чайчук, ті педагоги, які відмовляться робити тести на коронавірус щотижня, будуть відсторонені від роботи. Дане зобов'язання вступить в силу, якщо область перейде з "зеленої" зони в помаранчеву або червону.
Вона уточнила, що це не "забаганки" місцевої влади, а рішення, ухвалене Кабміном.
"Якщо в навчальному закладі не буде 80% вакцинованих від коронавіурсу вчителів, то вони будуть змушені робити ПЛР-тестування щотижня, щоб довести, що не інфіковані", – зазначила Чайчук.
Вона ж відзначила, що оплачувати тести вчителі будуть зі своєї кишені.
Відомо, що в Тернопільській області щеплення від коронавирусу отримали більше 11 тисяч педагогів з 43, що становить лише 26%.
Чиновники сподіваються, що з початком навчального року вчителі активніше підуть вакцинуватися.