Головна » 2019 » Листопад » 25 » На Тернопільщині передають до дев’яти градусів морозу

На Тернопільщині передають до дев’яти градусів морозу

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 878
У нічну пору стовпчики термометрів знижуватимуться до дев’яти градусів нижче нуля. Втім, наприкінці листопада передбачають значне потепління.

Холоднеча охопила більшість регіонів України, наразі найтеплішою частиною залишається Захід, – розповідає синоптик Наталка Діденко.

«Для понеділка у мене поки теплих синоптичних новин немає. Бо антициклон Quincу й надалі блокуватиме атлантичні й середземноморські, західні та південно-західні, теплі та вологі, повітряні потоки. Щоправда, вологі циклони Luis на Балканах та в Італії, Mario недалеко від Ірландії та далекоатлантичний ex-Sebastien, організовують дуже складну погоду в навколишніх країнах. А в Україні завдяки саме антициклону Quincу понеділок знову буде холодним, мороз й далі гризтиме голу землю, цнотливий асфальт та наші носи й щоки. Найближчої ночі в Україні очікується -3-9 градусів, вдень від 3 морозу до 4 тепла. На Заході – вночі від 3 тепла до 3 морозу, вдень 1-6 градусів тепла. Істотні опади – навряд, хіба що в західних областях. Вітер південно-східний, 5-12 м/с, ще якісь пориви позалишаються, щоб ми не забували насувати шапку на очі».

За попередніми прогнозами синоптиків, потепління на Тернопільщині слід очікувати з 28 листопада. Підвищення температурних показників супроводжуватиметься дощами.

Софія Романська
Переглядів: 878


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: