Головна » 2021 » Березень » 17 » На Тернопільщині продадуть величезний кар’єр (+ФОТО)

На Тернопільщині продадуть величезний кар’єр (+ФОТО)

23.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 927
Уряд передав Фонду державного майна України вісім підприємств для подальшої приватизації. Серед них є одне підприємство на Тернопільщині – ДП «Полупанівський кар’єр». Відповідне розпорядження Кабмін ухвалив 10 березня на засіданні.

До списку підприємств на приватизацію включено: Екотрансенерго; Харківське промислово-торговельне підприємство; науково-технологічне виробниче підприємство Вереск; Розрахунково-кліринговий центр; Полупанівський кар’єр; Держінформаналітика; Партнерський фонд; Промислово-металургійний консалтинг.

– Нині лише три державні підприємства з цього списку є активними (ДП Екотрансенерго, ДП Харківське промислово-торговельне підприємство, ДП Держінформаналітика). Також ДП Екотрансенерго має борги розміром 2,2 млн. грн. із виплати заробітної плати, – йдеться в повідомлення прес-служби Уряду.

Мінекономіки передає Фонду державного майна непрофільні та неприбуткові державні активи для подальшої приватизації. Частина цих компаній потребують додаткових інвестицій, що є обтяжливим для держбюджету. Приватизація ж сприятиме розвитку та модернізації активів.

Цілісний майновий комплекс державного підприємства “Полупанівський кар’єр” знаходиться в селі Полупанівка колишнього Підволочиського району. Нині балансоутримувачем кар’єру є Товариство з обмеженою відповідальністю “Виробнича компанія “Гірничодобувна промисловість”.

Варто нагадати, що кілька років тому на Полупанівській філії ТОВ ВК «Гірничовидобувна промисловість» працівники піднялися на страйк. Люди втомилися від нестерпних умов праці й важкої роботи, яку виконують щодня і за яку отримують мізерні кошти. Відтак вимагали від керівництва створити їм прийнятні умови й гарантувати соціальний захист, адже через те, що писали щомісяця заяви то про прийом на роботу, то про звільнення, не могли отримати ні відпускних грошей, ні оздоровчих, ні лікарняних. Після чотирьох днів протестів та втручання керівництва Тернопільської ОДА людям таки вдалося добитися незначного підвищення зарплат, та основним досягненням стало те, що керівництво погодилося укласти з працівниками трудові угоди на рік.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Переглядів: 927


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: