Головна » 2020 » Березень » 8 » На Тернопільщині залишиться лишень 4 райони

На Тернопільщині залишиться лишень 4 райони

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 3187
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади базується на однойменній Концепції. У планах держави завершити реформу у 2020 році, провівши чергові місцеві вибори на новій територіальній основі місцевого самоврядування.

Схоже на те, що в результаті цієї реформи з існуючих в Тернопільській області 17 районів залишиться лишень 4: Чортківський, Тернопільський, Бережанський та Кременецький.

Такий висновок можна зробити після нещодавньої зустрічі, яка відбулась в столиці і на якій обговорювали реформування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою України.

Круглий стіл на цю тему відбувся в Мінрегіоні за ініціативи Центру політико-правових реформ, який в рамках проекту «Підготовка та громадське обговорення обґрунтованої пропозиції нового районного поділу всіх областей в рамках реформи місцевого самоврядування України», реалізується за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.


Як пояснив Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, протягом вересня-листопада 2019 року у кожній з 24 областей відбулися відповідні обговорення із зацікавленими сторонами. На їх основі підготували пропозиції щодо кількості адмінтеродиниць субрегіонального рівня.

Ці матеріали вперше презентували в Мінрегіоні і судячи з них, експерти зійшлись на думці, що в Тернопільській області має залишитись лишень 4 райони / округи:

Переглядів: 3187


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: