Головна » 2017 » Липень » 13 » Нардепа від Борщівщини Олега Барну закидали яйцями


Нардепа від Борщівщини Олега Барну закидали яйцями

25.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1718


«Сьогодні вчергове відзначився народний обранець від Тернопільщини Олег Барна. На заклики активістів "Автомайдану" та інших організацій, які прийшли сьогодні під Верховну Раду, нардеп реагує у притаманному йому стилі, за що змушений тепер здавати піджак у хімчистку», – повідомили активісти Тернопільського осередку ВО "Автомайдан".

За словами присутніх на заході, Олег Барна, який представляє у Верховній Раді інтереси Борщівщини, почав ображати активістів лайливими словами та назвав їх лайном. У відповідь в нього полетіли яйця.

Натомість сам Барна на своїй сторінці у Facebook по-іншому інтерпретує події.

«Тільки но на підході у ВРУ ті ж молодики почали на російській мові виражати претензії, ніби я покриваюся недоторканістю, перекрили прохід у ВРУ, "ми ваші ізбєратєлі, почему не галасуєшь как надо, ми за табой следім, ти нам ответіш" і багато іншого тощо. Зауважив, що вони не мої виборці, бо мої розмовляють українською мовою і не хамлять, а ви говорите як совки донецькі і поводиться як лайно, як шакали оточили і напали на одного". Почали кидати з-за спини яйцями і кричати:"А ну только тронь!".», – написав народний обранець.

Як відомо, Олег Барна підтримував майже всі голосування по зняттю недоторканості у віторок, проте не проголосував за арешт депутата від «Народного Фронту» Максима Полякова та утримався при голосуванні за затримання депутата від БПП Борислава Розенблата.Переглядів: 1718

Коментарі

avatar