Головна » 2020 » Січень » 19 » "Не вірять у версію про самогубство": батьки загиблої африканської студентки прибули на Тернопільщину (ФОТО)

"Не вірять у версію про самогубство": батьки загиблої африканської студентки прибули на Тернопільщину (ФОТО)

22.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1232
До Тернополя приїхали батьки загиблої іноземної студентки Бадмус Ололаде. Вони розповіли, що мали достатньо фінансових можливостей, аби оплатити дочці повторний семестр. Відтак у версії про самогубство не впевнені.

"Наразі, включно з результатами аутопсії, остаточної причини смерті у слідства немає. Поки версія самогубства не підтверджена", – каже декан факультету іноземних студентів ТНМУ Петро Сельський.

Cлідчі розглядають й інші версії загибелі дівчини.

"Я сьогодні зустрівся з родиною покійної, вони підтвердили, що є достатньо заможними, аби повторити дочці семестр з вересня. Окрім цього, дівчина мала відкриту візу до Великобританії, де проживає її сестра. Тому обов’язково повертатися до Нігерії та відкривати знову візу (що дуже складно), у неї потреби не було. Рідні підтвердили, що лише проблеми з навчанням не могли бути причиною для цього нещастя",- зазначає Петро Сельський.

Нагадаємо, у п’ятницю іноземні студенти влаштували протест у ТНМУ. Вони вимагали послаблення навчання та звинувачували адміністрацію вишу у смерті 24-річної студентки.
0352
Переглядів: 1232


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: