Головна » 2021 » Травень » 31 » "Недопалок сигарети засунув у рот": на Тернопільщині познущались над 11-річним хлопчиком

"Недопалок сигарети засунув у рот": на Тернопільщині познущались над 11-річним хлопчиком

23.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1392
На Тернопільщині підліток на вулиці познущався із 11-річного хлопчика. Він штовхав дитину та засунув йому недопалок сигарети до рота.

Про це повідомляють "Тернопільські події" з посиланням на рішення Кременецького районного суду.

Як йдеться у рішенні суду, 6 травня 2021 року близько 14 години 30 хвилин піліток на вулиці села Старий Олексинець Кременецького району Тернопільської області кричав на 11-річнного хлопчика, шарпав його за верхній одяг, а потім взяв недопалок сигарети та засунув його в рот дитині.

Так як неповнолітній не досягнув 16-річного віку, в судді його представляла мати. Жінка пояснила, що її син запальний та прямолінійний, має власну думку. У конфліктній ситуації емоційно реагує на будь-які суперечки, старається довести свою правоту іноді не лише словесно. Має загострене почуття справедливості. Вона очевидецею події не була. З сином з цього приводу поспілкувалася і він зробив висновок.

Проте у судді з'ясувалось, що поліція неправильно кваліфікувала злочин неповнолітнього, а тому суд закрив справу про знущання над 11-річним хлопчиком.
Переглядів: 1392


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: