Головна » 2019 » Червень » 21 » Неймовірні села України. Село з Борщівщини бере участь у Всеукраїнському конкурсі. Голосуємо!

Неймовірні села України. Село з Борщівщини бере участь у Всеукраїнському конкурсі. Голосуємо!

03.03.2021
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1524
Днями стартувало онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019», учасниками якого стали 115 сіл України.

Редакція «agroportal.ua» вибрала 20-ку кращих заявок. Серед номінантів, які пройшли попередній відбір, село Більче-Золоте Борщівського району.

Редакція "Звістки" запрошує борщів'ян, жителів та гостей Борщівщини підтримати у конкурсі наше село, розташоване на мальовничих берегах Серету.

Проголосувати можна на сторінці порталу - ТУТ

Щоб проголосувати, тисніть на стрілочку біля села Більче-Золоте.


Бізнес-план — капітальний ремонт приміщення готелю.

Для підвищення туристичної привабливості селу необхідно розташовувати туристів. Тому за кошти призового фонду та співфінансування з місцевого бюджету громада планує провести капітальний ремонт приміщення готелю, який вкрай необхідний селу та сприятиме покращенню надання послуг у розвитку зеленого туризму. Зокрема, на 100 тис. грн буде придбано товари для водопроводу та каналізації. Загальна вартість проекту складає 300 тис. грн. Період реалізації — 3 місяці.

Онлайн-голосування за бізнес-плани триватиме на сайті «agroportal.ua» до 17 липня (включно). Таким чином визначиться 10 півфіналістів конкурсу. А з 18 липня по 31 липня члени експертної ради відберуть 5 фіналістів, які пройдуть в III етап конкурсу - фінал.

Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України» проводить онлайн-видання «agroportal.ua». Головною метою проекту є підтримка взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для розвитку сільських територій, громад, популяризація історико-культурної спадщини українських сіл.

Призовий фонд

Село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» отримає 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проекту (частина коштів виграшу буде зібрана за допомогою челенджу, який AgroPortal.ua організовує спільно з Освітнім проектом «Агрокебети»).

Примітка. Під призом мається на увазі сертифікат на певну суму з подальшою закупівлею для села організаторами необхідного інвентарю для реалізації бізнес-проекту. Сума вказана без урахування податків та зборів.

Одне з 10 сіл-півфіналістів отримає у подарунок від Посольства Королівства Нідерланди в Україні зелену алею, що дозволить селу стати ще привабливішим.

Компанія «Бейкер Тіллі Україна» надасть одному із 10 сіл-півфіналістів грошову премію на часткове покриття витрат при реалізації бізнес-проекту.

П'ятірка сіл-фіналістів конкурсу отримає річну передплату на журнал Agroexpert.

Переглядів: 1524


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: