Головна » 2018 » Березень » 24 » Невже влада Борщева не фінансує ДЮСШ, щоб продати "любим друзям"?


Невже влада Борщева не фінансує ДЮСШ, щоб продати "любим друзям"?

17.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1389


У Борщеві вихованці районної ДЮСШ не можуть повноцінно тренуватися через холод у приміщеннях.

На захист спортивної школи на Тернопільщині, яка виховала не одне покоління чемпіонів, проте на сьогоднішній день не фінансується з боку місцевої ОТГ, виступив депутат Тернопільської облради від політичної партії «Українське об’єднання патріотів ‒ УКРОП» родом із Борщівщини Андрій Ратушняк.

Борщівська дитячо-юнацька спортивна школа вже тривалий час перебуває у скрутному становищі, адже на її утримання не вистачає коштів через відсутність фінансування з Борщівської ОТГ. Попри те, що спортшкола частково утримується завдяки коштам сусідніх ОТГ, грошей недостатньо для повноцінного функціонування приміщення. Заклад майже не опалюється, а батьки змушені за власні гроші відправляти дітей на змагання.

На думку укропівця Андрія Ратушняка, школа повинна фінансуватися повноцінно, адже в закладі займається більше трьохсот учнів, 144 з яких – мешканці Борщівської об’єднаної територіальної громади.

Борщівська ДЮСШ – досить перспективна школа. Її вихованці виборюють першості на змаганнях з футзалу, волейболу, вільної боротьби. Ми повинні зберегти цю школу, адже вона забезпечить успішне спортивне майбутнє для Борщівщини. Представники ОТГ не відповідають на звернення та листи з проханнями виділити фінанси на заклад. На мою думку, причиною такого нереагування є те, що заклад хочуть віддати в підпорядкування іншим особам. Мабуть, з’явились люди, які зацікавлені у заволодінні приміщенням спортзакладу і хочуть прибрати його до рук. Ми не допустимо знищення дитячо-юнацької спортивної школи, – наголосив Андрій Ратушняк.

Укропівець також додав, що минулого року спортивний заклад було приведено до належного вигляду: замінили вікна, зробили ремонт душових, провели теплу воду, поміняли плитку, підлогу. За словами Андрія Ратушняка, у школі створені всі умови для того, аби діти повноцінно займалися та розвивали власні спортивні навички.

Джерело: Тернополяни
Переглядів: 1389

Коментарі

avatar