Головна » 2016 » Грудень » 5 » Німці вирішили придбати Борщівський цукровий завод


Німці вирішили придбати Борщівський цукровий завод

23.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 2050


Компанія Pfeifer & Langen (Німеччина) завершує операцію з придбання шести цукрових заводів в Тернопільській області, які раніше належали холдингу "Т-Цукор".

"Так, ми купуємо ці шість заводів", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" представник ТОВ "Радехівський цукор" Віталій Сікорський.

За його словами, після банкрутства агрохолдингу "Мрія", власником якого, як і компанії "Т-Цукор" виступала сім'я Гут, майно цукрових заводів виступало заставою за кредитами "Промінвестбанку" і перейшло у власність банку.

"У кризовий для підприємств галузі період, банк знайшов оптимальне рішення для підтримки бізнесу - виробничі потужності цукрових заводів перейдуть профільному інвесторові", - додав він.

До складу компанії "Т-Цукор" входили Борщівський, Бучацький, Збаразький, Козівський, Лановецький та Хоросковскій цукрові заводи (Тернопільська обл.), А також завод "Городенка" (Івано-Франківська обл.).

"Ми неодноразово заявляли, і я хочу ще раз підкреслити, що цукровий холдинг" Т-Цукор "юридично ніколи не входив до складу" Мрія Агрохолдинг ", а безпосередньо належав родині Гут", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" фінансовий директор "Мрія Агрохолдинг " Тон Хулс.

За його словами, продаж заводів жодним чином не вплине на роботу агрохолдингу і на процес реструктуризації боргу "Мрії", і компанія ніяк не залучена в процес продажу.

Pfeifer & Langen є великим європейським виробником цукру. Компанія, зокрема, володіє цукровими заводами в Німеччині, Польщі, Румунії, Італії, Угорщини, Словенії, Чехії та Україні. В Україні їй належить Радехівський цукровий завод (Львівська обл.) І ТОВ "Чортківський цукровий завод" (Тернопільська обл.).

Переглядів: 2050

Коментарі

avatar
1
Від зміни власника ,для борщівського цукрового, мало що міняеться..Справа в тому що наш завод перейшов у власність інших осіб у вигляді пакетної продажі..І про плани запуску наразі нічого невідомо.(НАЖАЛЬ). О. Чупахін
avatar