Головна » 2019 » Червень » 13 » Нову школу на Борщівщині, якою вихвалялись брати Барни, уже не збудують?

Нову школу на Борщівщині, якою вихвалялись брати Барни, уже не збудують?

23.07.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 4327
Ще в грудні минулого року "Звістка" писала, що у селі Шупарка Борщівського району за кошти Державного фонду регіонального розвитку планують збудувати нову школу, у якій буде усе необхідне для навчання місцевих дітей у прекрасних умовах: комп'ютеризовані класи, навчальні лабораторії та навіть ліфт.

Дещо пізніше на сторінках видання з'явилась публікація, в якій йшлось про те, що тендер на будівництво школи виграла фірма, яку підозрювали в шахрайстві.

І от буквально в ці самі дні стало відомо, що є усі підстави вважати, що будівництво навчального закладу, на який довгі роки чекають мешканці одного з найбільших сіл району, може зупинитись на невизначений час. А усе через те, що, як написав у відповіді заступнику голови Борщівської райради Андрію Русенку керівник фірми "Проф Буд" О.О.Коломійчук, усі роботи припинені через відсутність фінансування.

Відповідні листи оприлюднив на власній сторінці депутат Борщівської райради від ВО "Батьківщина" Роман Мороз.

Зважаючи на той факт, що кілька днів тому керівник Тернопільської ОДА Степан Барна був звільнений з посади, якихось кардинальних кроків з його боку не варто очікувати. Не менш заклопотаним є і його брат та по сумісництву депутат Верховної ради від Борщівщини Олег Барна, який занурився у виборчий процес і хоче вдруге стати народним депутатом.

Однак, якщо взяти до уваги, що рішенням новоспеченого президента Володимира Зеленського новим керівником Тернопільщини став представник партії "Батьківщина" Іван Крисак, який є однопартійцем Романа Мороза, хочеться сподіватись, що процес будівництва продовжиться уже найближчим часом.
Переглядів: 4327


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: