Головна » 2019 » Грудень » 3 » Обіцянка нардепа від Борщівщини Володимира Гевка: місія нездійсненна чи коли відновлять міст в Лисівцях?

Обіцянка нардепа від Борщівщини Володимира Гевка: місія нездійсненна чи коли відновлять міст в Лисівцях?

22.07.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 5975
"Кілька слів по питанню, яке дуже багатьох турбувало - міст, що обвалився коло с. Лисівці по дорозі на Борщів! Сьогодні, я отримав запевнення, що відновлювальні роботи розпочнуться вже за кілька днів, а до кінця осені по мосту можна буде знову безпечно їхати!", - написав Володимир Гевко ще 1 серпня на своїй сторінці Фейсбук.


І от з тієї знаменної дати, коли Володимир Леонідович уже був впевнений у своїй перемозі і навіть встиг пройти навчальні курси в Трускавці, як депутат від партії "Слуга народу", минуло цілих ... 4 місяці.

За цих 4 місяці роботи дійсно розпочали, але так і не довели до логічного завершення. І це незважаючи на той факт, що сам Володимир Гевко є впливовим заступником голови бюджетного комітету.

Редакція "Звістки" отримала дуже промовисті фото, які чітко вказують на відсутність безпечного проїзду, як обіцяв своїм виборцям народний обранець. Можливо люди, які запевняли народного депутата з партії влади, що міст відновлять до кінця осені, обдурили його? А можливо це вкотре ошукали нас?

Місцеві люди переконують, що уже тривалий час на мості не проводяться жодні відновлювальні чи будівельні роботи, а тому вкотре закликають владу виконувати свої обіцянки.

Ось так виглядає міст, який з'єднує Борщівський та Заліщицький район, на сьогоднішній день.
Переглядів: 5975


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: