Головна » 2016 » Липень » 15 » Останній подарунок Володимира Яворського воїнам і захисникам України


Останній подарунок Володимира Яворського воїнам і захисникам України

23.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 757


Незадовго до своєї передчасної смерті, а саме 6 травня, коли мала відбутись позачергова сесія Борщівської міської ради, Володимир Яворський планував винести на розгляд сесії депутатське звернення, яким очільник фракції ВО "Свобода" хотів домогтись скасування аукціону по 9 гектарах борщівської землі. Нажаль, згідно з регламентом, під час тієї сесії депутати могли тільки розглянути питання, які були внесенні в порадок денний. А невдовзі Володимира Володимировича нестало.

Не минуло й двох тижнів після смерті волонтера, як на черговій сесії міської ради, а саме 26 травня, депутати одноголосно підтримали останнє звернення депутата Борщівської міської ради, голови фракції ВО "Свобода" Яворського Володимира про зняття з аукціону (земельних торгів) земельну ділянку в урочищі "Аеродром", площею 9,1165 га на користь учасників бойових дій, котрі згодом отримають там ділянки для садівництва.На сьогоднішній день маємо результат роботи за даним зверненням. 74 учасники бойових дій отримають у власність земельні ділянки.

Останній подарунок для своїх підопічних. Людини немає, та справа його жива і житиме.

Нагадаємо, 15 травня 2016 року Борщів попрощався з Володимиром Яворським, який помер на 49 році життя. До останнього подиху Володимир вболівав за бійців на фронті, жив їхніми проблемами і турботами про них. І напевно цілком символічно що свій останній шлях він пройшов на плечах фронтових і волонтерських побратимів та в медичному автомобілі що разом з іншими волонтерами готував для передачі на фронт. Вічна пам’ть Володимиру Яворському!
Переглядів: 757

Коментарі

avatar