Головна » 2017 » Листопад » 20 » Парафіяни Скали-Подільської потребують допомоги у боротьбі за перший соціальний Оскар


Парафіяни Скали-Подільської потребують допомоги у боротьбі за перший соціальний Оскар

18.10.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 986


Журнал PROactive за підтримки посольства Фінляндії в Україні оголошує конкурс соціальних проектів — Social Project Awards — перший український Оскар в сфері соціально-проектної діяльності.

Конкурс проводиться з метою розвитку соціальних інновацій та підтримки суспільно значущих ініціатив шляхом створення середовища для експертної та фінансової підтримки соціальних проектів. Як перший і єдиний конкурс подібного роду Social Project Awards спрямований на визнання внеску громадських діячів у розвиток громадянського суспільства України та сприяння підйому соціальних проектів в країні.

Нещодавно боротьбу за нагороду розпочали і парафіяни УГКЦ Скали-Подільської, які подали проекти відразу у двох номінаціях :

"Активні імпрези взамін небезпекам соціальних мереж Інтернету" у номінації "Волонтерство" - ГОЛОСУВАТИ

Проект націлений на відвернення дітей та молоді від заподіяння собі непоправної шкоди через шкідливий вплив суїцидальних груп у соцмережах. Дарування здорової альтернативи марнуванню часу в Інтернеті. Творення атмосфери довіри волонтерам, а не сумнівним друзям у ґаджетах."Тренуємо тіло в християнському дусі" в номінації Спорт/здоровий спосіб життя - ГОЛОСУВАТИ

На периферії завдяки благодійникам було відкрито спортклуб. Тепер діти, молодь і старші мають місце, де можна з користю для здоров’я провести час, мають де гуртуватися. Реалізація даного проекту посприяла відведенню молодих людей від шкоди при гайнування часу у барах. Тінейджери у селищі тепер стають здоровішими.Кожен бажаючий може допомогти і віддати свій голос відразу за 2 проекти. Для цього потрібно лишень авторизуватись на порталі проекту та натиснути "Голосувати".

До завершення голосування залишилось 10 днів.
Переглядів: 986

Коментарі

avatar