Головна » 2020 » Березень » 9 » Перший пам'ятник Шевченку в Галичині встановили на Борщівщині


Перший пам'ятник Шевченку в Галичині встановили на Борщівщині

07.04.2020
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 561


Перший в Галичині пам’ятник Тарасу Шевченку був встановлений саме на Борщівщині. Відбулося це у селі Бурдяківці в лютому 1911 року. Його автором був уродженець села Буцнів Олександр Лушпинський. А другий пам’ятник Кобзарю встановили у вересні того ж року вже у Львівський області.

Сьогодні Тернопілля також може пишатися тим, що займає третє місце за кількістю постаментів, меморіальних таблиць, присвячених великому Поету та місць, де він бував. У нас їх є 175.

Пам'ятник Тарасу Шевченку в селі Бурдяківці
Пам'ятник Тарасу Шевченку в селі БурдяківціПам'ятник Тарасу Шевченку в селі КудринціПам'ятник Тарасу Шевченку в селищі Мельниця-ПодільськаПам'ятник Тарасу Шевченку в селі ВисічкаПам'ятник Тарасу Шевченку в селі ГермаківкаПам'ятник Тарасу Шевченку в селі ГорошоваПам'ятник Тарасу Шевченку в селі ЖилинціПам'ятник Тарасу Шевченку в селі ЗеленеПам'ятник Тарасу Шевченку в селі Іване-ПустеПам'ятник Тарасу Шевченку в селі КоролівкаПам'ятник Тарасу Шевченку в селі КривчеПам'ятник Тарасу Шевченку в селі ЛосячПам'ятник Тарасу Шевченку в селі МушкатівкаПам'ятник Тарасу Шевченку в селі СтрілківціПам'ятник Тарасу Шевченку в селі Шупарка

Пам'ятники Тарасу Шевченку в Борщеві

Переглядів: 561

Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: