Головна » 2019 » Червень » 19 » Підприємець з Борщева підробив документи та привласнив кругленьку суму бюджетних коштів

Підприємець з Борщева підробив документи та привласнив кругленьку суму бюджетних коштів

23.07.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 3824
Підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України, слідчі Борщівського відділення поліції повідомили місцевому підприємцю. Чоловікові інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненими повторно та службове підроблення.

Під час досудового розслідування було встановлено, підприємець, виконуючи ремонтно-будівельні роботи на об’єктах у Борщівському районі, з корисливих спонукань привласнив понад сімнадцять тисяч гривень, завищивши об’єм зробленого, а також вніс до офіційних документів завідомо неправдиві дані, завчасно отримавши по перерахунку понад 420 тисяч гривень.

На понад одинадцять тисяч гривень бізнесмен завищив об’єм виконаних робіт, проводячи посилення цегляних стін фельдшерсько-акушерського пункту в селі Глибочок, зайвих шість тисяч гривень поклав до кишені за проведення капітального ремонту будівлі школи в селі Устя, а за відновлення даху та дворових фасадів будівлі Народного дому у райцентрі гроші отримав наперед - 420 тисяч гривень були перечислені на підставі підробленого акту виконаних робіт.

Досудове розслідування триває, повідомляють на порталі Національної поліції в Тернопільській області

Хочеться зауважити, що згідно з отриманою інформацією, капітальний ремонт (реставрація) даху та дворових фасадів будівлі по вул. Т. Шевченка, у м. Борщів Тернопільської області здійснювались за кошти Борщівської міської ради, а виконавцем робіт був ФОП Гудзь Ігор Володимирович.Переглядів: 3824


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: