Головна » 2021 » Березень » 24 » “Почали вмирати молодші, без супутніх захворювань”: за останній тиждень на Тернопільщині від ковіду померло 59 людей

“Почали вмирати молодші, без супутніх захворювань”: за останній тиждень на Тернопільщині від ковіду померло 59 людей

28.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 823
За останній тиждень у області щодня фіксують смерті від ковіду. Тільки за минулу добу не стало 11 людей, повідомляє обласний лабораторний центр.

– Я зачитаю ці цифри і ви в них вдумайтеся: 16 березня було 14 смертей, далі – 7, 5, 9, 6, 7,11. Це дуже високий показник, який говорить про велику кількість хворих, – наголосила під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій начальниця обласного управління охорони здоров’я Ольга Ярмоленко.

За останній тиждень з 15 до 21 березня у області зафіксовано ріст захворюваності порівняно з минулим тиждень на 51,5%, зазначає директорка обласного лабораторного центру Оксана Чайчук.

– Бачимо, що почали вмирати набагато молодші люди віком від 30 до 55 років, – каже вона. – Вмирають люди без супутніх захворювань. Це також є одним з критеріїв погіршення епідситуації.

За словами Ольги Ярмоленко, в області працює 6 госпіталів. Продовжують хворіти 6 тис. 894 людей. Із них: 5,7 тис. – на амбулаторному лікуванні, 1 тис. 194 – на стаціонарному. Читайте також: “Ще 1-3 дні – і ліжка будуть заповнені”: у лікарнях Тернопільщини невдовзі може забракнути місць.

– Щодня ми спостерігаємо збільшення кількості хворих, які поступають на стаціонарне лікування. Крім того, збільшується кількість хворих, які потребують кисню, – говорить начальниця обласного управління охорони здоров’я. – Із 1 тис. 194 стаціонарних пацієнтів 846 потребують кисневої підтримки, 26 підключені до ШВЛ-апаратів, інші – на масковому режимі. Це 65% від всіх хворих, яких лікують на стаціонарі. Це дуже багато. Загалом зараз лікарні на 30% більше споживають кисню, ніж це було на початку січня.

Терміново
Переглядів: 823


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: