Головна » 2017 » Березень » 13 » Подяка небайдужим людям від мами Ярославчика Дунця


Подяка небайдужим людям від мами Ярославчика Дунця

23.01.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 1390


В редакцію "Звістки" надійшов лист-подяка від нашої читачки Лілії Дунець, яка висловила щиру вдячність усім, хто допомагав і продовжує допомагати її синочку в боротьбі проти хвороби.

"Чи задумуємося ми хоч інколи над такими поняттями як доброта, милосердя, благодійність? Мабуть, в наш час, все частіше і частіше. І не тільки у зв'язку з подіями, що відбуваються на сході країни, а й через те, що в будь-який час, в будь-якому місті і за будь-яких обставин ми маємо пам'ятати, що кожен з нас - Людина.

Дорогі, небайдужі до чужого горя, прийміть найщиріші слова подяки та низький уклін за ту допомогу, яку ви надали нам для лікування нашого сина Дунця Ярослава." - написала Лілія Дунець.Переглядів: 1390

Коментарі

avatar
1
У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.
Завдяки вашій чуйності, ми не втрачаємо надію на одужання нашого сина. Все ж таки дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Миру, добра, здагоди і здоров'я вам і вашим сім'ям! Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.
avatar