Головна » 2020 » Вересень » 22 » Президент Зеленський нагородив хоробру жінку з Борщівщини

Президент Зеленський нагородив хоробру жінку з Борщівщини

04.03.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 4286
Дарія Бабій разом із небагатьма іншими українцями отримала почесне звання «Героїв-рятувальників року».

Протягом року Державна служба України з надзвичайних ситуацій розшукує героїв. Людей, які виявили відвагу та врятували інших. І восени, коли відзначають День рятувальника, нагороджують найбільших сміливців зі всієї України. Святкування відбуваються 17 вересня. Цього року звання найхоробріших отримали аж двоє мешканців Тернопілля.

17 вересня у Львові, в рамках урочистостей з нагоди Дня рятівника, у Львівському університеті безпеки життєдіяльності відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник 2020 року”.

Десять сміливих та небайдужих українців отримали від Глави Держави Володимира Зеленського цінний подарунок та диплом лаурета Акції від Голови ДСНС Миколи Чечоткіна.

Поралась по господарству і побачила дим…


Дарія Бабій пояснює: вчинила так, як підказало серце. Полишивши усі справи, жінка кинулася у палаючий будинок, де опинилися зачиненими троє дітей.


В управлінні ДСНС у Тернопільській області розповіли подробиці надзвичайної ситуації. Сталося це 8 жовтня 2019 року в селі Турильче Борщівського району. Пораючись по господарству, пані Дарія помітила густий дим з будівлі неподалік. Не вагаючись, вона побігла до місця події. Серце жінки стиснулося, коли почула дитячі крики про допомогу, а згодом побачила крізь шибку одного з вікон й перелякані обличчя. Спочатку вона кинулася у задимлену хату до малюків, яким вже бракувало повітря, але полум’я перекрило вхід, тож рятувала дітей через вікно – спершу хлопчиків трьох та п’яти років, потім старшу дівчинку, одинадцяти років. Дарія встигла в останню мить: за п’ять хвилин всю будівлю охопило полум’я.

Для дівчинки та її маленьких братів ця історія могла б завершитись трагічно, і все село ще б довго згадувало цей жахливий день. На щастя, у долі були інші плани на цих діток…

Переглядів: 4286


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: