Головна » 2020 » Березень » 24 » Прокуратура взялася за аптеки Тернопільщини, в яких маніпулюють цінами на засоби захисту

Прокуратура взялася за аптеки Тернопільщини, в яких маніпулюють цінами на засоби захисту

23.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1700
Прокуратурою Тернопільської області скеровано лист до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо контролю за цінами на товари медичного призначення, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Впродовж останнього часу у регіональних засобах масової інформації поширюються повідомлення про те, що у аптеках Тернопільщини постійно зростають ціни на медичні маски, і лише в кількох із них маски є в наявності.

Водночас, у зв’язку із впровадженням карантину на території України для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, придбання засобів індивідуального захисту є необхідним для забезпечення здоров’я громадян.

Враховуючи наведене, прокуратурою області скеровано лист до Тернопільського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України для вжиття заходів, в межах повноважень, визначених ст. 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України», у тому числі щодо контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час регулювання цін на вказані товари.
Переглядів: 1700


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: