Головна » 2021 » Грудень » 8 » Просторі кімнати, камін та скляний балкон: Сергій Притула показав свою розкішну квартиру (ФОТО)

Просторі кімнати, камін та скляний балкон: Сергій Притула показав свою розкішну квартиру (ФОТО)

22.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1009
Наш земляк, шоумен Сергій Притула гордиться своїм помешканням, в яке вклав имало коштів та зусиль. Просторі кімнати, дизайнерський інтер’єр, цікаві рішення. Як все це виглядає, продемонструвало Сьогодні.


Сергій живе у центрі Києва у розкішній новій багатоповерхівці, яка спроєктована на західний манір. Інтер'єр виконаний у світлих тонах і в одній колірній гамі, на стінах гарна ліпнина, коридор поєднаний із кухнею та їдальнею.


У залі є невеликий камін, плазмовий телевізор та просторий диван, на якому міститься Сергій Притула з дружиною та трьома дітьми. Тут же стоїть барабанна установка, а в кутку під Новий рік сім'я ставить та прикрашає ялинку. На великому балконі зі скляною огорожею стоїть великий камін-мангал.

Кожен член сім'ї має свою спальню, включаючи старшого сина Сергія Притули від попереднього шлюбу, який живе то з татом, то з мамою.

У своєму просторому будинку шоумен часто збирає гостей та друзів, а також колег. Також у них часто гостює мама Сергія та теща. За чистотою та затишком у будинку стежить дружина ведучого – чарівна блондинка Катерина, яка подарувала зірці двох дочок.

Переглядів: 1009


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: