Головна » 2016 » Грудень » 8 » Публікація "Звістки" налякала борщівських депутатів і зірвала скандальну сесію?


Публікація "Звістки" налякала борщівських депутатів і зірвала скандальну сесію?

22.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 17
Переглядів: 1624


У нас так повелось, що на останні сесії виносяться самі несподівані та "жирні" питання, розглядаючи які, місцеві депутати не просто вирішують глобальні господарські проблеми, а ще й допомагають собі та своїм рідним розжитись землями чи комунальною власністю. Свого часу така практика була досить поширена за правління одіозного мера Башняка, який сьогодні в Борщеві майже не появляється.

Сьогодні мало відбутись щось аналогічне, якби не суспільний розголос і принципова позиція деяких депутатів та кандидатів.

В невеличкому залі школи мистецтв зібралась всього-лишень дюжина небайдужих людей, активістів та депутатів, хоча очікувався повний аншлаг. Чи то налякавшись можливих проблем напередодні виборів і боячись за свої політичні рейтинги, люди, які повинні бути представниками громади, вирішили не ризикувати і спокійно, а хтось і не дуже, гуляли містом та сиділи по домівках.

На сесію прийшло лишень 5 депутатів ради з 26 обранців, з яких було троє представників "Свободи" та кандидат на голову Борщівської громади Христина Яворська, які за годину до цього влаштували в центрі міста зустріч з людьми, щоб зупинити дерибан землі наприкінці цієї каденції, один депутат від "Батьківщини" та ще один - від "БПП".

Коментуючи своє небажання голосувати за цей дерибан, представники "Свободи" заявили, що проти нахабного розкрадання власності громади і розгляду питань про передачу земель родичам і близьким діючих депутатів, а не звичайним мешканцям Борщева, одночасно з цим зауваживши, що приймати рішення по цих питаннях повинні депутати наступної каденції, а деякі взагалі тільки після громадських слухань.

Також під час сесії виступили громадські активісти, які займаються захистом цукрового заводу і намагаються відновити його роботу. Зокрема, О. Чупахін попросив депутатів та чиновників міської ради взагалі не виносити на майбутні сесії питання, які стосуються землі цукрового заводу, щоб унеможливити його знищення.

В противному випадку вони обіцяють діяти більш радикально, адже тільки так в сьогоднішніх реаліях можна захистити колись процвітаюче підприємство від цілковитого і безповоротнього розкрадання і забуття.Переглядів: 1624

Коментарі

avatar
17
мені, простій жінці, абсолютно всеодно хто до якої партії належить, хто ким був у минулому і т .д.голосувати йшла і піду не за партію, а за людей конкретних. На минулих виборах підтримувала Сельського, от просто взяла і повірила невідомій людині. І не помилилася. За короткий час встиг зробити багато- освітлені вулиці, дороги, зручні троnуари і бруківвки. Здався швидко. Розчарувалася. І що б було б по-іншому в його діяльності, якби він був наприклад від Ляшка????? Нічого!!! Йду до лікарні. Пік снігу. Ледь прогорнута стежка, лід і т. д. Якби головни був від БЮТ була б безніжна дорога? Якби головний був від БПП була б посипана та стежка? НІ!!! Це від людини все залежить! БПП, БЮТ, ПР чи демальянс, яка різниця???
avatar
16
Знаєте в чому біда? По-перше в заздрості! Ніхто ніколи не любив успішних і тих, кому хоч щось вдавалося! А деяким вдавалося і вдається. Маю на увазі і Козія і Кобилянського з Сельським, Уляну і інших недурних і неостанніх людей у місті. Бачать що їм щось тай вдається тай давай брудом поливати. Дивує одне-чого їм всім цим розумним людям не було обєднатися разом в одну потужну команду і зробити щось для міста і людей? Нащо одне одного брудом обливати, коли можна разом було щось зробити? Голосувати будемо не за парті а за конкретних людей! Подивимося що з того вийде!
avatar
15
Нажаль і не скоро виберемося. Доки не навчимося виступати єдиним фронтом проти влади. Не заставимо її відповідати перед людьми і громадою. Сьогодні можливо і Ви були свідком як Барна зі свитою любувався будинком культури. А може нарешті пора вийти до громади і сказати скільки коштів вже потрачено на цей обєкт. Там же ж міліони. І якщо по курсу 2005 коли все починалося, то доларів.
avatar
14
Рабське поняття постсовка з якого ми не можемо вигрібти вже 25 років.
avatar
13
А хто його питав пане Володимир? В нас щоб була зарплата. Було замовлення і т.п. треба на поклін в столицю. А там ніхто не питає...хочеш не хочеш. Є поняття-треба.
avatar
12
На мою думку посади директорів державних підприємств чи організацій, так само як і держслужбовці повинні бути аполітичними, як у Європі. Я.В. сам винен. Є талант управляти - не треба лізти в багно політики типу ПР ~ БПП.
avatar
11
Ах, молодість! Яка вона багата
На почуття, політ і відкриття.
Вона легка, відважна і крилата
І перед нею ще усе життя!

Душа її — буяння первоцвіту.
Весняна повінь — щирі почуття.
Вона у мріях вже летить по світу.
І перед нею ще усе життя!

Вона уся в передчутті кохання,
Нема ні зради, ані каяття…
У ній лиш зародилося світання.
І перед нею ще усе життя!

Ах, молодість! Краса і велич, сила!
Великих звершень в ній передчуття.
У неї пісня запальна і крила.
І перед нею ще усе життя!

Ну не буває молодість нікчемною, хлопці і дівчата, не буває і все..... Чи вона комсомольська, чи вона радикальна, чи вона демократична...Вона МОЛОДІСТЬ.... Молодість - це ВЕСНА.... А ВЕСНА - це прекрасно....
avatar
10
Голосуй-не голосуй.... Так само, як роби-не роби....ніхто й ніколи не оцінить і не подякує, хіба буде шукати темні сторони... наближається Новий рік... підготовка починається... де і звідки, біля якої ялинки і біля якої організації буде зроблено найбільше фото дітей та дорослих???? правильно - коледж або учгосп... де можна не ламаючи ноги вже кілька років пройтися з коляскою або присісти з коліжанкою-пенсіонеркою на лавочці біля фонарика? правильно- коледж... де можна і сісти і помолитися Богу, не у неділю, розглядаючи убйори борщівських модниць і слухаючи підсумки хто скільки пожертвував? правильно- біля коледжівської каплички...де ще три тижні тому можна було пройтися і не гепнутися від снігу? правильно біля коледжу, бо там від 7.30 усі були з лопатами...де можна повести дитину поганяти мяча? правильно -на садіон, за яий відповідає коледж, уявляю, щоб там вже було, якби не коледж пильнував... 75 чи 70 років закладу, не скажу точно, але грандіозне свято на якому присутні всі не з примусу, а простого людсього бажання, де під руки вели стареньких уборщиць-пенсіонерів, про яких не забули, за яких памятали... допомога в біді...ким би ти не був - чи великий зам чи простий робітник, але за тебе думають і підтримують...перемога правдою і неправдою в різних галузях, не для себе, а для людей... канікули від сьогодні аж до лютого і зарплата за цей період простого сидіння вдома.... агітував за себе і своїх...це незборонено законом.... звільненням не лякав і студентам не обіцяв сесію автоматом, поздавали правдами й неправдами самі...а якщо ні - пишіть правду, називайте свої дані...громадськість розбереться.... голосуй- не голосуй, роби не роби, пане директоре, дяка одна.....
avatar
9
Можна по різному ставитися до БПП, до офіційної влади і т.д. і т.п. але для чого поливати брудом директора коледжу Я.В. Козія. І що саме цікаво, маючи за своїми плечима величезний як по мірках Борщова колектив немає жодної публікації на захист свого директора. Невже Ви не розумієте як що б не ви...не колектив який він як директор повинен берегти і захищати "клав би він з прибором"(вибачте за ненорматив) на ці вибори і на недолугу районну владу яка немає з чим іти до людей і за два роки так і не виховала достойну людину яку б можна було виставити на передову виборчої компанії. Єдина помилка Ярослава Васильовича що два роки тому в нього з"явилося бажання щось змінити на краще в рідному домі тобто м. Борщові. І він привів до влади Сельського Р.О., але пан Сельський виявився не готовим до нюансів роботи в політичному котлі коли над ним ще і висів його політичний патрон від БЮТу пан Ярема який вважає себе майже політичним ідолом міста Борщева. Так ось влада вирішила що Я.В. Козій сотворить нове чудо і врятує їхні політичні зади від провального фіаско районного масштабу. Але за два роки багато змінилося як у Борщові так і у державі в цілому і тому їхні надії навряд чи виправдаються. Що ж до того заставляв чи ні пан Козій когось голосувати за БПП. Ну скажіть що в Вашому розумінні заставляв. ВІн погрожував комусь звільненням. Хтось написав заяву без дати в коледжі якщо БПП не набере певну кількість голосів. Чи може весь колектив має зранку вибудуватися в ланцюжок і показати фото бюлетнів із позначкою у відповідному квадратику? Звичайно ні. Ярослав Васильович як і всі кандидати проводив агітаційну роботу, розповідав, аргументував, переконував за кого потрібно голосувати. Але точно не...заставляв. ТОму шановне панство дайте спокій директору, а краще прийдіть і вчіться, як треба працювати.
avatar
8
Дорогі дописувачі,відношуся до Вас з повагою, але на мою думку ніхто із Вас не посадив сад та не побудував хати.Як приємно,коли їдучи біля міста Борщова цвіте сад Щепановського, їду далі і цвіте сад Федорчука, там ще де недавно росли бур"яни та чагарники ,територія приведена до порядку, огороджена та посаджено сад, маю на увазі ту землю,що дали Чопику, якщо Ви хочете посадити сад, зверніться в міську раду із заявою про виділення земельної ділянки для введення садівництва, а не для перепродажу. Ми повинні все зробити ,для того, щоб довкола нашого міста росли не бур'яни, а цвіли сади,з цього приводу, прошу Вас звернути увагу на землі біля сміттєзвалища.
P.S. із собою на той світ, ще ніхто не забрав

1 2 »
avatar