Головна » 2015 » Жовтень » 15 » Роберт Лєвандовскі потрапить в Книгу рекордів Гіннесса

Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 901
Нападник збірної команди Польщі та один з самих відомих футболістів мюнхенської "Баварії", який давно став кумиром для мільйонів німців, опинеться на сторінках Книги рекордів Гіннесса як автор самог швидкого в історії світового футболу хет-тріка, покера и пента-тріка.

Тим, хто не бачив той дуже цікавий матч, хочеться нагадати, що в рамках 6 туру національної першості Германії Роберт Лєвандовскі, який вийшов на заміну після першого тайму, коли "Баварія" програвала з різницею в один "сухий" м'яч, зумів кардинально переламати хід гри і лишень за 9 хвилин перебування на полі забив ...5 голів.

Матч завершився перемогою "Баварії" з рахунком 5:1, а Роберт Лєвандовскі став справжнім героєм.