Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Село Кривче нарешті отримало газ


Село Кривче нарешті отримало газ

23.03.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 604


Минулого року життя сотень мешканців села Сапогів змінилось кардинальним чином, коли напередодні виборів відбулось урочисте підключення села до "газової труби" і в домівках селян перестали журитись на рахунок дров та газових балонів, натомість почали зі страхом в очах чекати на появу платіжок. Слава Богу, у нас ще існує система субсидій, а тому страх невдовзі розвіявся і люди почали насолоджуватись благами цивілізації.

Цими днями таке свято прийшло і в домівки мешканців села Кривче, які довгі роки чекали на газифікацію. І ось дочекались. На урочистості з цієї нагоди приїхали поважні гості з області та району. Були тут губернатор Степан Барна зі своїм братом-нардепом Олегом, були голова облради Віктор Овчарук, борщівські чиновники Людмила Юзьків та Іван Кобилянський, який свого часу публічно обіцяв, що зробить все для газифікації села, раділи знаковій події і сільський голова Володимир Базюк з односельчанами.

Депутат районної ради Володимир Яловега, який є представником села в парламенті району, подякував усім присутнім за сприяння і відзначив, що для села це дуже великий день.

Як обіцяють чиновники, невдовзі розпочнеться процес газифікації сіл Бабинці та Худіївці.
Переглядів: 604

Коментарі

avatar