Головна » 2020 » Березень » 11 » Школи та садочки Борщівщини закриють на карантин


Школи та садочки Борщівщини закриють на карантин

06.04.2020
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 1798


Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19.

На засіданні Кабінету Міністрів, 11 березня, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення до 1 червня заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Кабміном запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також заплановано введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні.

Крім того, аналогічне рішення про карантин в навчальних закладах Тернопільщини сьогодні прийняли на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Карантин триватиме впродовж трьох тижнів.
Переглядів: 1798

Коментарі

0
1 Козак   [Материал]
"прийнято рішення виділити 100 млн грн. на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб," -

А коли ж ви б...ть щось для людей купите?

Имя *:
Email *:
Код *: