Головна » 2018 » Лютий » 5 » Школярі та вчителі Борщівщини одні з кращих за результатами Всеукраїнських учнівських олімпіад


Школярі та вчителі Борщівщини одні з кращих за результатами Всеукраїнських учнівських олімпіад

22.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1636


Минулого тижня завершились III ( обласні) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів та дисциплін. Активну участь в усіх олімпіадах приймали учні та педагоги з Борщівського району, яким вдалось продемонструвати хороші результати і виборити у непростій боротьбі тридцять дипломів різного ступеню.

У сьогоднішній підбірці ми продемонструємо результати школярів Борщівщини та їхніх наставників:

Англійська мова 10 клас – Учениця Матушак Софія Андріївна - Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика – Вчитель Микитейчук Людмила Романівна - Диплом ІІ ступ.

Англійська мова 11 клас - Учениця Михайліченко Поліна Сергіївна - Скала – Подільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів» - Вчитель Кузьмінчук Оксана Богданівна - Диплом ІІІ ступ.

Астрономія 10 клас - Учень Рибак Андрій Олегович - Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика - Вчитель Ангеловська Альона Василівна - Диплом ІІІ ступ.

Біологія 8 клас – Учень Яцків Ростислав Володимирович - Озерянська ЗОШ І-ІІІ ст. - Вчитель Панькова Галина Яківна - Диплом ІІІ ступ.

Біологія 10 клас – Учень Наконечний Андрій Петрович – Стрілковецький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступ. - ДНЗ" – Вчитель Романська Галина Петрівна - Диплом ІІІ ступ.

Географія 8 клас – Учениця Шийка Марія Вікторівна – Борщівська ЗОШ №1 – Вчитель Борщівський Віктор Степанович - Диплом ІІІ ступ.

Географія 9 клас – Учень Рожук Віталій Олегович – Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика – Вчитель Вавринець Алла Любомирівна - Диплом ІІІ ступ.

Географія 11 клас – Учень Щур Олександр Іванович – Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Р. Андріяшика – Вчитель Вавринець Алла Любомирівна - Диплом ІІІ ступ.

Екологія 11 клас - Учень Царук Богдан Володимирович - Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Р. Андріяшика - Вчитель Бачик Микола Миколайович - Диплом ІІ ступ.

Інформатика 10 клас – Учень Гуска Денис Ігорович - Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – Вчитель Яковів Оксана Іванівна- Диплом ІІІ ступ.

Історія 8 клас - Учень Батьківець Гавриїл Іванович - Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - Вчитель Войціховський Володимир Васильович - Диплом І ступ

Історія 9 клас - Учень Рожук Віталій Олегович - Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Р. Андріяшика - Вчитель Матіящук Тетяна Станіславівна – Диплом ІІ ступ

Історія 10 клас - Учень Наконечний Андрій Петрович – Стрілковецький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступ. - ДНЗ" - Вчитель Бегур Ірина Григорівна - Диплом ІІ ступ.

Історія 11 клас - Учень Лушев Олександр Васильович - Стрілковецький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступ. - ДНЗ" - Вчитель Бегур Ірина Григорівна - Диплом ІІ ступ

Математика 7 клас - Учениця Тарасова Людмила Володимирівна - Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - Вчитель Драпак Оксана Богданівна - Диплом ІІ ступ.

Німецька мова 9 клас – Учениця Осадчук Юлія Романівна - Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика – Вчитель Король Оксана Євгенівна - Диплом ІІІ ступ.

Німецька мова 10 клас – Учениця Матушак Софія Андріївна - Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Романа Андріяшика – Вчитель Король Оксана Євгенівна - Диплом ІІІ ступ.

Німецька мова 11 клас – Учень Загайко Степан Петрович - Більче – Золотецька ЗОШ І - ІІІ ст. – Вчитель Загайко Ольга Іванівна - Диплом ІІІ ступ.

Образотворче мистецтво 11 клас - Учениця Мовчан Віталія Василівна - Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - Вчитель Саламаха Ольга Миколаївна - Диплом ІІІ ступ.

Обслуговуюча праця 9 клас - Учениця Кушко Юлія Василівна - Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Р. Андріяшика - Вчитель Дозірців Галина Михайлівна - Диплом ІІІ ступ.

Обслуговуюча праця 11 клас - Учениця Соболівська Тетяна Володимирівна - Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - Вчитель Саламаха Ольга Миколаївна - Диплом ІІ ступ.

Основи економіки 11 клас – Учень Щур Олександр Іванович – Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Р. Андріяшика – Вчитель Касараба Вікторія Павлівна - Диплом ІІІ ступ.

Правознавство 10 клас - Учень Наконечний Андрій Петро - Стрілковецький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступ. - ДНЗ" - Вчитель Бегур Ірина Григорівна - Диплом ІІІ ступ.

Правознавство 11 клас - Учень Лушев Олександр Васильович - Стрілковецький НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступ. - ДНЗ" - Вчитель Бегур Ірина Григорівна - Диплом ІІ ступ.

Українська мова та література 8 клас – Учениця Боднарчук Мар’яна Зіновіївна - Івано-Пустенська ЗОШ І-ІІІ ступенів - Вчитель Боднарчук Людмила Василівна - Диплом ІІ ступ

Українська мова та література 11 клас – Учень Полиняк Вадим Сергійович – Циганська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка – Вчитель Гарасимів Наталія Михайлівна- Диплом ІІ ступ

Фізика 8 клас - Учениця Волошин Софія Зіновіївна - Вовковецька ЗОШ І-ІІ ступенів - Вчитель Симаник Василь Ярославович - Диплом І ступ.

Фізика 9 клас - Учениця Федоришина Катерина Сергіївна - Скала – Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів - Вчитель Ющишин Олександр Дмитрович - Диплом ІІІ ступ.

Фізика 11 клас - Учень Борейко Олексій Ігорович - Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 – гімназія імені Р. Андріяшика - Вчитель Ангеловська Альона Василівна - Диплом ІІ ступ.

Хімія 8 клас – Учень Гнатів Владислав Миколайович – Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – Вчитель Масловська Світлана Іванівна - Диплом ІІІ ступ.
Переглядів: 1636

Коментарі

avatar