Головна » 2021 » Березень » 15 » Скандал у школі на Тернопільщині: вчителька вимагала гроші на ремонт у сироти, який втратив батька

Скандал у школі на Тернопільщині: вчителька вимагала гроші на ремонт у сироти, який втратив батька

27.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 3005
“Останньою краплею для мене стала виховна година, коли класний керівник вимагала при всіх дітях, щоб мій син віддав їй гроші за ремонт і записав у щоденнику 178 грн”, – пише жінка.

У Тернопільському районі в одній із сільських шкіл виникла не дуже приємна стуація, про яку розповіла у ФБ сільська жителька Наталія Гуменюк.

Жінка розповіла, що вона вдова, виховує двоє малолітніх дітей. Доводиться непросто, адже буквально вона в сім’ї і за маму, і за тата. А тут ще й класна керівничка одного із синів вимагає, щоб він здав гроші на ремонт класу. До слова, вчителька пише про кошти у шоденнику, на табелі. Ба більше того, дозволила собі висміяти хлопчину перед усім класом під час виховної години.

“Я, Гуменюк Наталія Володимирівна, проживаю в селі Перепельники, Тернопільського району, Тернопільської області. Виховую двох неповнолітніх дітей , які навчаються в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників у 6 класі – Гуменюк Богдан і 3 класі – Гуменюк Любов. Класний керівник Ільницька Наталя Петрівна з вересня місяця 2020р. вимагає у мого сина, Гуменюка Богдана, здати 178грн. на ремонт класу, бо всі класні керівники даної школи робили ремонт у класах за свої кошти. Останньою краплею для мене стала виховна година 12.03.2021р., коли класний керівник Ільницька Н.П. вимагала при всіх дітях, щоб мій син віддав їй гроші за ремонт і записав у щоденнику 178грн. Класного керівника 6 класу Ільницьку Н.П. підтримує директор школи Коваль Ірина Франківна. Мій син не хоче йти у школу. Я – вдова, сама виховую двох дітей, чоловік помер 4 р. тому.”







Голос
Переглядів: 3005


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: