Головна » 2018 » Січень » 11 » Скоро у селах Борщівщини корова стане дуже рідкісною твариною?


Скоро у селах Борщівщини корова стане дуже рідкісною твариною?

17.11.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 1173


З 1 січня цього року ми зможемо придбати у магазинах три сорти молока – першого класу, вищого і екстра класу. А ось молока другого класу ми з вами більше не побачимо. Його виготовляли з сировини, яку здавали на переробку домогосподарства. А з початку року почала діяти заборона для молокозаводів купувати для переробки домашнє молоко, повідомляє ПРо.Те

З наступного ж року його можна буде брати лише у спеціалізованих фермерських господарств. Цього вимагає договір про асоціацію з ЄС.

Можна прогнозувати, що кількість корів у домогосподарствах Тернопільщини відтепер почне різко скорочуватися. Адже більшість людей тримали корову саме як годувальницю – для продажу молока. Тепер же утримувати цю тварину будуть хіба що ті, хто торгує молоком на ринках або у кого є маленькі діти.
Переглядів: 1173

Коментарі

avatar
1
Інформація не зовсім достовірна. До 1 листопада 2018 р. діятиме мораторій на цей закон. За цей час уряд Гройсмана обіцяє якось викрутитись щоб і ЄС задовільнити і поголів'я зберегти. Адже завдяки домогосподарствам переробники отримують до 30% молока в Україні. На заході України цей показник, мабуть, ще вищий.
avatar