Головна » 2021 » Жовтень » 20 » Смертність від COVID-19 зростатиме: медики Тернопільщини роблять невтішні прогнози та попереджають, коли настане пік нової хвилі

Смертність від COVID-19 зростатиме: медики Тернопільщини роблять невтішні прогнози та попереджають, коли настане пік нової хвилі

14.06.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1535
У середині листопада на Тернопільщині можливий пік осінньої хвилі COVID-19.

Про це повідомив епідеміолог обласного центру з контролю хвороб Володимир Паничев. До цього часу спостерігатимуться негативні тенденції в епідемічній ситуації.

Чергові антирекорди коронавірусу фіксують епідеміологи на Тернопільщині. Наразі частіше хворіють діти та старші люди. Подальші прогнози в епідеміологів негативні.

«Найближчими тижнями ситуація буде ускладнюватися. Ми будемо сягати високих рівнів захворюваності. Втягування людей старшого віку в епідемічний процес буде супроводжуватися високою летальністю. І це буде тривати, які мінімум, до середини листопада. Відповідно до прогнозу, пік в осінньо-зимовий період передбачається на середину листопада. Тому ми вкотре просимо максимально скористатися можливістю вакцинуватися. Насамперед потрібно вакцинувати ті колективи, які є значимі в епідпроцесі щодо коронавірусу», – каже Володимир Паничев.

ЗЗ
Переглядів: 1535


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: