Головна » 2021 » Лютий » 26 » Співак з Тернопільщини Віктор Павлік зганьбився під час інтерв’ю

Співак з Тернопільщини Віктор Павлік зганьбився під час інтерв’ю

17.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1317
Відомий тернопільский співак Віктор Павлик зганьбився перед українцями своєю поведінкою під час інтерв’ю програмі “Вечеря з Дороті” на YouTube, де розповів багато про свою кар’єру кліпах, близьких людях і молодій дружині Катерині. Але глядачів вразила сама поведінка артиста під час розмови з ведучою.

Віктор Павлик під час інтерв’ю захоплено розповідав про себе, але оскільки програма була побудована в ресторанному форматі і спонукала до задушевної бесіди, на столі перед співаком стояв салат і напої. І Віктор Павлик, незважаючи на те, що сама ведуча навіть не доторкнулася до їжі, вирішив не втрачати шанс перекусити і захоплено накинувся на страви.

При цьому артист продовжував розмовляти і навіть приплямкував, поки їжа була у нього в роті. Звичайно, потрібно розуміти, що програма, яку подивляться мільйони українців, спеціально побудована так, щоби обстановка здавалася невимушеною, а запрошений гість повинен був просто відповідати на запитання. Але через плямкання і гучне пережовування навіть найпалкіші шанувальники Віктора Павлика засудили його за некультурну поведінку, про що і написали в своїх коментарях до відео.

“Голодний, бідний дядько, чавкає, ніби з голодного краю. Сємки, телік. Як ведуча це чудо витримала?”, “Бідний, хоч наївся під час зйомки… Це жах, а не інтерв’ю”,”Віктор так апетитно “рубає”, їсть, вперше бачу у Дороті такого гостя з таким здоровим апетитом”,”Дороті дивиться на нього витріщеними очима і нервово ковтає, як то кажуть, на шару і оцет солодкий”,”Так, формат – вечеря, однак це перший гість, який постійно жує … І це ось “плямкання” настільки заважає …. Таке враження, що він настільки голодний, що не може втриматися”,”Прийшов поїсти голодний… Бідний…”,”Не міг почекати до закінчення інтерв’ю… Просто негарно…”,”Їсть так, ніби він з голодного краю”,”Не подобаються люди, які під час розмови їдять, жують, плямкають. Зрозуміло, що формат ресторанний, але слухати неприємно”, – пишуть обурені українці на адресу Віктора Павлика.


Номер1
Переглядів: 1317


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: