Головна » 2016 » Грудень » 14 » Спортсмен з Борщева виборов "золото" на Всеукраїнському турнірі

Спортсмен з Борщева виборов "золото" на Всеукраїнському турнірі

18.04.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 1973
Василь Яценко з Борщева виборов золоту медаль на XIII Всеукраїнському турнірі з вільною боротьби пам’яті тренера Валентина Алексійчука у ваговій категорії до 42 кг.

Бронзовим призером цих змагань став тернополянин Тарас Драбюк (в.к. до 26кг), також збаражчани Катерина Мельник (в.к. до 32кг), Антон Семенчук (в.к. до 42кг) та Андрій Сидяга (в.к. до 66кг). В напрженій сутичці за третє місце у категорії до 32кг травмувався і змушений був зійти зі змагань Віктор Юрков з Тернополя. Кожна з вагових категорій наших спортсменів складала коло 20 учасників.

Турнір проходив цими вихідними у Кам’янці-Подільському і зібрав позмагатися близько 200 юнаків та дівчат з України та Молдови 2001 року народження та молодше.