Головна » 2021 » Жовтень » 27 » Спортсмен з Борщівщини став одним з кращих на Чемпіонаті світу

Спортсмен з Борщівщини став одним з кращих на Чемпіонаті світу

01.05.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 1395
Спортсмен із села Іванків Скала-Подільської ОТГ Володимир Ризак здобув «срібло» на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який відбувався в Угорщині.

За перемогу змагалися 450 учасників. Відтак, Володимир Ризак здобув 2 місце на Чемпіонаті світу в командній естафеті, довгий цикл.

Як повідомив тренер Юрій Гуцул, за результатами змагань Володимир Ризак виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу. Наразі спортсмен готується до Кубка світу з гирьового спорту.

Нагадаємо, Володимир Ризак уже здобув дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи та «бронзу» на Чемпіонаті світу.

Він не лише блискучий спортсмен, але й справжній патріот, який нещодавно повернувся із зони ООС, повідомили у пресслужбі Тернопільської ОДА.