Головна » 2017 » Січень » 18 » Степан Барна пригрозив малому бізнесу величезними штрафами


Степан Барна пригрозив малому бізнесу величезними штрафами

27.04.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 1
Переглядів: 1100


Виступаючи перед своїми підлеглими та колегами, очільник області Степан Барна заявив, що уже з середини лютого розпочнеться запекла боротьба проти бізнесменів та підприємців, у яких є незареєстровані працівники і які ухиляються від сплати податків.

"Я хочу акцентувати увагу, що законодавство жорстке до тих підприємців, які ставлять за мету мінімізувати оформлення людей, сплату податків тощо. До них будуть застосовуватися штрафні санкції від 10 до 100 кратного розміру від мінімальної заробітної платні. А з 1 січня це від 32000 до 320000 грн. Ми даємо місяць, щоб всі підприємці встигли легалізувати свій бізнес та навести лад. Вже з середини лютого розпочнуться перевірки та буде вжито необхідних заходів", - запевнив голова ОДА.

Складається враження, що замість того, щоб створювати нові робочі місця і залучати інвестиції, які і будуть наповнювати державний бюджет, політична еліта вирішила піти давно перевіреним та уторованим шляхом - підвищенням податків та введенням нових штрафних санкцій. Для Борщівщини тема безробіття є дуже гострою, тим більше на сьогоднішній день в багатьох галузях панує невизначеність і хаос. Зокрема, уже сьогодні говорять про ймовірне скорочення медичних працівників, можливі закриття та реорганізації в освітній сфері.

Переглядів: 1100

Коментарі

avatar
1
Хотіли громаду, то тепер мусите миритися із скороченням освітян та медиків. Все має свою ціну.
avatar