Головна » 2017 » Жовтень » 11 » Сучасний пристрій для пошуків зниклих людей отримали рятувальники Борщівщини


Сучасний пристрій для пошуків зниклих людей отримали рятувальники Борщівщини

15.11.2018
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 727


10 жовтня Борщівському районному відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області було урочисто передано тепловізор. Прилад придбано депутатами районної ради в рамках виконання Цільової комплексної програми захисту населення і територій Борщівського району від надзвичайних ситуацій, на 2014-2017 рік.

Очільник пожежно-рятувальної служби району полковник служби цивільного захисту Тарас Рогоза висловив подяку представникам органів влади та місцевого самоврядування за підтримку пожежно-рятувальної служби. «Лише спільними зусиллями, – наголосив він, – ми зможемо гарантувати для наших громадян безпеку та захист від наслідків різного роду надзвичайних подій та ситуацій».

Приймаючи дарунок, він відзначив, що лише у 2016 році рятувальники тричі залучались до пошуків людей, зниклих на території району. Тож придбання тепловізора відтепер дозволить підвищити ефективність при проведенні пошуково-рятувальних робіт в нічний час, адже даний пристрій здатний виявляти об’єкти пошуків на відстані до 1800 м.

Участь у врученні довгоочікуваного пристрою взяли народний депутат Олег Барна, голова РДА Людмила Юзьків та в.о. голови Борщівської райради Андрій Русенко.

Переглядів: 727

Коментарі

avatar