Головна » 2022 » Січень » 17 » Суд визначив покарання мамі з Борщівщини, яка викинула дитину

Суд визначив покарання мамі з Борщівщини, яка викинула дитину

23.02.2024
Автор: Sashko
Коментарі: 0
Переглядів: 2973
Один рік умовного терміну присудили жінці, яка залишила дитину на покинутому молокозаводі в Товстому Чортківського району. Про це розповів керівник Бучацької окружної прокуратури Михайло Носовський.

За його словами, справу розглядав Заліщицький суд. Жінку визнали винною у залишенні своєї новонародженої дитини, проте не ув’язнили, оскільки вона зізналась, що лишила дитину і раніше її не притягували до кримінальної відповідальності, каже Михайло Носовський.

Керівник розповів, якщо протягом цього року жінка вчинить будь-яке інше кримінальне правопорушення, її можуть ув’язнити на 2 роки.

Хлопчик зараз у Тернопільському обласному спеціалізованому будинку дитини. Він здоровий, розповіла директорка закладу Інга Кубей.

Раніше "Звістка" писала, що 31-річна жінка є уродженкою та тривалий час проживала в одному із сіл Борщівської територіальної громади.

Дитину знайшли 2 листопада. Хлопчика назвали Дмитром.

Дитину знайшла 14-річна жителька Товстого, зайшовши на територію закинутого молокозаводу. Коли підійшла ближче, то побачила, що в пакеті лежить немовля. Пуповина знайденого немовляти була перев’язана чимось схожим на харчову плівку.
Переглядів: 2973


Коментарі

Имя *:
Email *:
Код *: